Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Anariel - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Anariel (/showthread.php?tid=4649)



Anariel - Anariel - 31-07-2009 21:49

Mam 21 lat, jestem studentką ekonomii. Uwielbiam piec - ciasta, ciasteczka, chleby, a w szczególności wypróbowywać nowe przepisy. Ze standardowych zainteresowań to oczywiście muzyka (rock), książki (fantasy przede wszystkim, ale nie tylko), pływanie.

Do niedawna wydawało mi się, że wszystko mam w życiu poukładane i nic, ani nikt więcej nie jest mi już potrzebny, a Bóg jest dobrą instytucją, do której warto się zwrócić przed trudnym egzaminem. Dałam się zwieść do tego stopnia, że uwierzyłam, że bez Boga będzie mi w życiu łatwiej. I nagle pewnego dnia coś we mnie pękło. Teraz już nie wiem, kim dokładnie jestem. Czytam, szukam, błądzę. W ten sposób właśnie trafiłam na to forum Uśmiech.

Zamieszczałam tę wiadomość już wcześniej, ale forum było popsute, więc potem wrzuciło ją kilkakrotnie. Powyrzucałam, żeby się nie dublowało i zamieszczam ją jeszcze raz tak, jak należy Oczko.


- Eldian - 31-07-2009 22:11

Witam Uśmiech

Mam nadzieję, że pomożemy znaleźć odpowiedź na pytania które cię dręczą.


- Anuszka - 31-07-2009 22:18

Witam Cię serdecznie Uśmiech


- Dawid - 01-08-2009 12:07

Witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu forum!


- beczka - 01-08-2009 12:49

witamy.


- nordlys - 08-08-2009 20:13

Witaj Anariel! Uśmiech

Cieszę się, że tu zawitałaś.
Poza najważniejszymi sprawami wiary, ważne dla mnie też jest ... że może zechcesz podzielić się wskazówkami jak upiec chleb.

Pozdrawiam.


- omyk - 08-08-2009 20:22

Hej, hej Uśmiech Fajnie, że do nas zawitałaś Uśmiech


- Anariel - 08-08-2009 20:47

nordlys napisał(a):Poza najważniejszymi sprawami wiary, ważne dla mnie też jest ... że może zechcesz podzielić się wskazówkami jak upiec chleb.
Bardzo chętnie, ale niestety nie widzę tutaj działu kulinaria Oczko.


- Obserwator - 10-08-2009 12:16

Za to jest "Hydepark". Jak nie wiadomo gdzie coś zamieścić, to zamieszczamy właśnie tam.

Siemanko.


- Anariel - 11-08-2010 21:11

Chciałam prosić admina o to, żeby usunął mnie z tego forum, ponieważ... odciąga mnie ono od Boga i jego prawdziwego oblicza. Wiem, że Bóg nie ma nic wspólnego z pieniactwem, z brakiem poszanowania dla cudzej godności, z kłótniami... Krótko mówiąc z brakiem miłości, bo Bóg jest Miłością. Potrzebowałam doświadczyć go osobiście w ostatnim czasie, żeby zrozumieć, że obecność na tym forum mi szkodzi. Ulegam pokusie, daję wciągnąć się w kłótnie i spory, które odciągają mnie od prawdziwej działalności na rzecz Chrystusa, odciągają od tego, co w religii naprawdę ważne. Krytykuję pewne postawy, a przez upodabniam swoja do tych, które krytykuję.

Każdej osobie, która chciałaby poznać Boga i doświadczyć jego bliskości, polecam rekolekcje ignacjańskie i jezuickich kapłanów.
Bóg jest dobry i przede wszystkim dobry.
"Teraz jednak dla tych, którzy są w Chrystusie Jezusie, nie ma już potępienia." (Rz 8,1)


- Annnika - 11-08-2010 22:33

Po prostu nie wchodź na forum i tyle Oczko


- Nicol@ - 11-08-2010 23:08

Anariel napisał(a):usunął mnie z tego forum, ponieważ... odciąga mnie ono od Boga i jego prawdziwego oblicza.
Jak możesz tak się zachowywać? Forum jak forum. Każdemu wolno pisać (myśleć) to co uważa za stosowne.
Zbulwersowałaś mnie nieco tym, co piszesz. Jeśli twoja wiara w Boga jest bardzo mocna to nie złamie jej nikt z tego forum - tak uważam.
Jesli zaś chcesz trwać w wierze, to zrób wszystko, by na to zasłużyć, broń wiary, broń Boga.


- omyk - 11-08-2010 23:24

Nicol@ - Skoro "każdemu wolno pisać to, co uważa za stosowne", to również Anariel ma do tego prawo - i nie zabieraj jej go, bądź konsekwentna.


- Nicol@ - 12-08-2010 10:15

Nie było mim zamiarem zabierać prawo Anarielowi do swobodnych wypowiedzi, jesli tak to zabrzmiało, to sory.
Może faktycznie będzie ciekawie poczytać anarielowych spostrzeżeń :roll: :?: popartych argumentami.