Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spowiedż i zaburzenia pamięci
Autor Wiadomość
Vika Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #3
RE: spowiedż i zaburzenia pamięci
Witaj Haneczko! DziękujęUśmiech Dawno nie zaglądałam,nie spodziewałam się już odpowiedzi.
Ze spowiednikiem stałym mam problem. Spowiadają tylko w czasie Mszy św. i nigdy nie wiadomo kto będzie zapowiadać.Teraz w dodatku są nowe konfesjonały,tylko lampka wskazuje że odbywa się spowiedż.Nie ma wyznaczonych stałych ''dyżurów''.
Ostatnia spowiedż to już totalna porażka.Otrzymałam taką radę,że nie wiadomo ;śmiać się czy płakać. No i dylemat z mojej strony;czy przedstawiłam problem właściwie, wyznalam co mnie spotkało i jak to boli,a być może nie wyznałam że trudno mi jest przebaczyć i może to moja wina,że spowiednik chciał podbudować psychicznie mówiąc;weż się w garść i kilka porad których nie wypada powtarzać. Trudne jest to życie bardzo i to we wszystkich płaszczyznach.
Najlepiej zdrowym,bogatym i mającym bliżnich za nic.Ci takich dylematów nie mają. Są święci,bo zadowoleni z życia, nie narzekają,cieszą się, nikt im nie ubliży bo umieją swoją wartość pokazać.
Takich osób mam kilka i to w bliskim otoczeniu.
Trzeba mi naprawdę tej cierpliwości w znoszeniu upokorzeń i cierpień fizycznych
i tylko Miłosierdzia Bożego już oczekuję.

p.s. Nie znalazłam opcji ''edytuj'',a pomyliłam się;
[undefined=undefined]zamiast[/undefined]-Spowiadają tylko w czasie Mszy św. i nigdy nie wiadomo kto będzie [undefined=undefined]zapowiadać''[/undefined]
[undefined=undefined]powinno być[/undefined]-Spowiadają tylko w czasie Mszy św. i nigdy nie wiadomo kto będzie [undefined=undefined]spowiadać''[/undefined]

Przeszłość moją Panie,
polecam Twojemu miłosierdziu,
terażniejszość moją polecam Twojej miłości,
a moją przyszłość oddaję w ręce Twojej Opatrzności.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2014 01:13 przez Vika.)
25-02-2014 01:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
spowiedż i zaburzenia pamięci - Vika - 24-01-2014, 00:18
RE: spowiedż i zaburzenia pamięci - Vika - 25-02-2014 01:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów