Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Natalka.alleluja.pl
Autor Wiadomość
Anonymous
Unregistered

 
Post: #1
Natalka.alleluja.pl
zapraszam na http://www.natalka.alleluja.pl :wink:
09-10-2004 14:47
Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Bylim, zobaczylim... uwierzylim Język Duży uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
09-10-2004 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #3
 
:wink:
09-10-2004 21:57
Odpowiedz cytując ten post
Rasta Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Jun 2004
Reputacja: 0
Post: #4
 
TroszQ dziwna jest ta strona. Tak wszytko nawalone za przeproszeniem, ze tak powiem Oczko tresciowo jest super. Ale ja bym to posegregowal.

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <>< <><
09-10-2004 22:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #5
 
nie wiem jakbyś to zrobił ale jestem otwarta na wszelkie sugestir - to zobaczę co będę mogła z tym zrobić..
10-10-2004 15:48
Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #6
Moje propozycje.
Ja podpisuję się pod Rastą.
Strona fajna treściowo, ale za dużo tego jest od razu na pierwszej stronie. Dobrze zrobiona strona internetowa, na stronie tytułowej, lub jak kto woli głównej, nie ma za wiele treści. Powinny natomaist na stronie głównej być jedynie linki do podstron (zrobione tak aby zachęcały do wejścia dalej), na których dopiero to były by dane treści.
Gdy strona ma mieć charakter poralu, to już na stronie tytułowej są jakieś terści, a nie tylko informacje, co można znaleźć głębiej. Ale z tą różnicą, że nie są to całe arykuły, a jedynie ich streszczenia i i tak trzeba wejść głębiej, aby wszystko przeczytać.

Propozycja.
Np jest taki podpunkt "Galeria", "Teksty" czy "Modlitwy", a zaraz pod nimi lista zdjęć, lista tekstów i modlitwy. Może lepiej zrobić tak, że dopiero po kliknięcu "Teksty" przechodzimy do nowej podstrony na której to dopiero możemy sobie wybrać tekst nas interesujący, nie podając od razu na stronie głównej listy wszystkich tekstów, a dopiero na podstronie.

Druga bardzo ważna uwaga.
Strona tytułowa nie może też się za długo wczytywać, gdyż osoby z wolniejszym łączem do internetu będzie krew zalewać przy każdym wejściu na stronę. Czyli strona główna wraz z grafikami i tłem nie powinna być większa niż 100kB (zalecane max. 50kB), a twoja strona po użyciu opcji przeglądarki Internet Explorer: Plik, a potem Zapisz jako, zajmuje mi na dysku ok 200kB.
Czyli jest to drugi argument za tym, aby trochę stronę tytułową okroić.

Tylko sie Natalko nie dołuj że Cię zjechałem Szczęśliwy Bo treści na stronie są naprawdę fajne, a uwagi są tylko i wyłącznie czysto techniczne odnośnie konstrukcji stron internetowych. To takie moje małe zboczenie, bo jestem informatykiem :wink: W końcu chyba wszyscy chcemy dążyć ku doskonałości, a ja tylko staram się udzielić Ci dobrych rad w dziedzinie, na której uważam, że się w miarę znam.

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
11-10-2004 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
A u mnie, a u mnie (http://www.kanaan-odnowa.olsztyn.opoka.org.pl) ??? Bo widze ze mozna zasiegnac porady fachowca Duży uśmiech

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-10-2004 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ravenloff Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 626
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
OK Owieczko :-)
Offca napisał(a):A u mnie, a u mnie (http://www.kanaan-odnowa.olsztyn.opoka.org.pl) ??? Bo widze ze mozna zasiegnac porady fachowca Duży uśmiech
No ta strona (strona główna) też ma prawie 200kB (za dużo i zbyt pojemnej grafiki). Choć już jest lepiej zbudowana, bo po lewej jest menu, w które trzeba się zagłębić (tak powinno być), aby się czegoś dowiedzieć, a nie że wszystko jest na stronie tytułowej.
Reszta strony OK.
Nie chcę sugerować za dużo jaki układ robić itp. bo wtedy wszystkie strony by były identyczne, a ciekaweiej jest czasem trafić w internecie na coś innego Uśmiech

Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere!
11-10-2004 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #9
 
Dzieki Uśmiech Z czasem chciałam co nieco pozmieniać zwlaszcza w stronie glownej, ale poki co nie mam weny. Moze kiedys Duch oświeci. A co do Natalki... ja nie wiem czy u Niej nie ma jakiegos ograniczenia, bo ta strona dziala w serwisie Alleluja, no a oni nakładają na niektore rzeczy wlasnie ograniczenia... Hmmm... nie znam sie na fachowym jezyku informatyki Język

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
11-10-2004 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów