Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgwałcona przez kobietę - tego jeszcze nie było...
Autor Wiadomość
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #1
Zgwałcona przez kobietę - tego jeszcze nie było...
Myślałem, że spadnę z wrażenia z krzesła...
Czy to jest Polska jeszcze? Czy aby w powietrzu naszej ojczyzny jakieś halucynogenne grzybki nie pylą?
Cytat:Chodzi o 24-letnią Olgę P. Kobieta jest podobno znaną w Polsce wróżką i specjalistką od okultyzmu.

Kilka tygodni temu była gościem na ślubie. Impreza odbyła się w domu pod Golczewem. Następnego dnia zawiadomiła policję, że została zgwałcona. Napastnikiem miał być 46-letni członek rodziny pana młodego. Kobieta twierdzi, że do przestępstwa doszło w jednym z pokojów. Mimo, że wzywała pomocy nikt nie usłyszał. Prokuratura wszczęła śledztwo. Zlecono badania DNA. Eksperci znaleźli kilka śladów. Jeden faktycznie należał do oskarżanego mężczyzny. Ale znajdował się na bluzce kobiety. Prawdopodobnie znalazł się tam, gdy oboje razem tańczyli.

Wymazy z intymnych miejsc Olgi P. nie wykazały śladów należących do mężczyzny. Znaleziono tam za to ślady biologiczne innej kobiety.
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article...I/95173124

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-06-2008 16:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Dziwne twory są ... może tamta kobieta urzyła jakiegoś narzędzia :-k
Ale kiedyś czytałam,że kobiety dokonały gwałtu na mężczyźnie. Tylko nie wiem, czy tutaj bardziej skrzydziły siebie czy tego mężczyznę :-
"Dziwny jest ten świat", jak śpiewał Niemen.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
25-06-2008 16:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gosia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Dlaczego mnie to nie dziwi? Przykładów zezwierzęcenia ludzi jest o wiele, wiele więcej.. Ten świat jest już tak popaprany przez niektórych, że brakuje słów..

http://www.pardon.pl/artykul/5348/seks_n...ta_reklame

http://www.pardon.pl/artykul/5271/chcesz...ikaj_krzyz

Bóg jest wielki - kocha? Go ma?o to nie kocha? Go wcale.
25-06-2008 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Rachel napisał(a):Ale kiedyś czytałam,że kobiety dokonały gwałtu na mężczyźnie.
Zdarzają się takie kurioza. Nawet niedaleko mnie, parę lat temu do tego doszło. Wychowanki Zakładu Poprawczego dla dziewcząt zniewoliły brata, czy chłopaka jednej ze swych koleżanek. Chłopak był dosłownie używany przez kilka dni. Nie wiem dokładnie co się z nim stało. Jedni mówią, że infekcja się wdała i zakażenie go o śmierć przyprawiło. Inni mówią, że zmienił orientację seksualną...

Ale ta sprawa, którą zapodałem w pierwszym poście tego wątku normalnie poraża. Szczerze przyznam, nie mam bladego pojęcia o co w tym wszystkim chodzi...

Co się musiało zdarzyć, że wróżce się taśma zerwała, iż twierdzi, że to był facet, a badania DNA wykazują co innego? Czy komuś tak za skórę zalazła, że postanowiono zbrodnię doskonałą zrealizować? A może wyjaśnienie jest zupełnie proste? Tylko nie jestem pewien, czy technicznie jest to wykonalne?
Otóż myślę, że może to być zemsta. W jaki sposób? Ano w taki, wróżka zrobiła kogoś w bambuko, więc ten ktoś się odegrał. Wystraczyło, że użył 2 razy tej samej prezerwatywy, i mamy efekt taki, że znaleziono ślady biologiczne innej kobiety...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-06-2008 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
Są zawody, w których informacja taka nie budzi zdziwienia... przypadki takie /w różnych - hmm, powiedzmy - konfiguracjach/ wcale nie należą do wyjątków w skali kraju.

Nie widzą jedynie światła dziennego, bo raz to wstyd, dwa presja środowiska a trzy dość uciążliwy i psychicznie mało przyjazny proces ścigania, w którym w każdym momencie zawiadamiający/ca może się wycofać... najczęściej kończy się na wstępnej rozmowie z policjantem albo prawnikiem a z oskarżenia publicznego ścigać sprawcy się raczej nie da w większości przypadków - zresztą nie ma jak "przymusić" poszkodowanego do udziału w czynnościach :roll:

Najważniejsze, że współczesna nauka pozwala chronić osoby niewinnie pomawiane - bo taka jest właśnie dość częsta patologia zgłoszeń o gwałtach... niestety :!:

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
25-06-2008 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Mordimer_Madder napisał(a):Są zawody, w których informacja taka nie budzi zdziwienia... przypadki takie /w różnych - hmm, powiedzmy - konfiguracjach/ wcale nie należą do wyjątków w skali kraju.
Z pewnością. Temat raczej nie zbyt przyjemny i zdatny do szerokich komentarzy.

Jak słyszę o tego typu sprawach, to mi się CSI zaraz na myśl nasuwa...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
25-06-2008 22:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ks.Marek napisał(a):Jak słyszę o tego typu sprawach, to mi się CSI zaraz na myśl nasuwa...
eee... mi to raczej parady równości Szczęśliwy

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
25-06-2008 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
Cytat:eee... mi to raczej parady równości

W ten sposób obrażasz wszystkie, faktyczne ofiary gwałtów, które nie miały na owo zdarzenie najmniejszego wpływu... istnieją granice kpienia z cudzego nieszczęścia - ale także dowodnie określa to samego kpiącego...

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
26-06-2008 08:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Cytat:eee... mi to raczej parady równości
Mordimer_Madder napisał(a):dowodnie określa to samego kpiącego...
jak widać - w tej bajce to ja jestem szwarccharakterem :diabelek:

a poważniej: znów wykazałeś się (który to już z resztą raz...) właściwą sobie nieuwagą przy czytaniu :roll: - pominąłeś /podejrzewam, że specjalnie/ fakt, iż kpię z gwałcicielki i z jej czynu

ofiara - z tego co mi wiadomo - nie jest lesbijką :roll:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
26-06-2008 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Nie mam linka aby zapodać tekst , ale pewien meżczyzna przez kilka miesięcy był gwałcony przez współlokatora. Usypiał go a później dokonywał gwałtu. Smutny Poprzez pewne komplikacje zdrowotne, gwałcony został uświadomiony przez lekarza, że takie coś tylko się spotyka u homoseksualistów. Później znalazł rózne treści homo u kolegi z pokoju. I się zaczeła jazda, wtedy wyszło wszystko na jaw. I gwałciciel został odrazu oskarżony o dokonanie gwałtu.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
26-06-2008 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
hailee Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 126
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Zgwałcona przez kobietę - tego jeszcze nie było...
Ks.Marek napisał(a):Myślałem, że spadnę z wrażenia z krzesła...
Czy to jest Polska jeszcze? Czy aby w powietrzu naszej ojczyzny jakieś halucynogenne grzybki nie pylą?

hehe tez zwrocilam uwagę na ten artykuł Duży uśmiech

-hmm.. kiedyś był taki proces. oskarżone były chyba trzy kobiety o związanie i zgwałcenie faceta. Ale broniły się mówiąc, że to nie był gwałt bo "przeciez stał" albo "przeciez trysnęło"
Powołano zespół biegłych, chwilami wydawało się, ze te baby wygrają, ale jednak koleś wygrał a one dostały karę w zawieszeniu Duży uśmiech Nie będę podawać szczegółów, ale w PL i nie tylko zdarzają się różne absurdy.. różne rzeczy się zdarzają, różne pomysły ludzie mają i różnie się interpretuje prawo.. dlatego nic mnie już nie zdziwi Duży uśmiech

P.S. Amerykańce mają dopiero śmieszne prawa..
W Oblong (Illinois) jest karalne uprawianie seksu podczas polowania lub łowienia ryb w dniu swojego ślubu.
W Minnesocie nielegalne jest, by mężczyzna miał stosunek seksualny z żywą rybą
W Ventura County (Kalifornia) koty i psy nie mogą uprawiać seksu bez zezwolenia.
W Kingsville (Texas) istnieje prawo zabraniające świniom stosunków na terenie lotniska.
i tak dalej, i tak dalej Duży uśmiech
26-06-2008 16:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gosia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
Ks.Marek napisał(a):Myślałem, że spadnę z wrażenia z krzesła...
Czy to jest Polska jeszcze? Czy aby w powietrzu naszej ojczyzny jakieś halucynogenne grzybki nie pylą?
> Polska schodzi na psy.. Kolejny przykład:


Po pięć lat więzienia grozi 60-latkowi z jednej z podkarpackich wsi i jego córce za kazirodztwo. Prokuratura postawiła obojgu taki zarzut, bo 18-latka nie zdecydowała się donieść na ojca, choć on sam nie kryje, że ma z nią dwójkę dzieci - donosie serwis internetowy "Dziennika".

Józef Ch. od kilku lat utrzymuje stosunki seksualne z jedną ze swoich córek - ustaliła prokuratura. Z tego związku narodziło się dwoje dzieci.
Jeszcze do niedawna Józef Ch. był znany z tego, że ma 12 dzieci. W okolicy o jego rodzinie krążyła opinia: "normalna". Ale ten stan rzeczy zmienił się, kiedy zmarła żona Józefa. Najstarsze córki powychodziły za mąż i wyprowadziły się.
Pod opieką ojca zostały młodsze dzieci, w tym ulubienica tatusia - Greta.
Niebawem okazało się jednak, że 16-letnia wówczas Greta jest w ciąży. Twierdziła, że ojcem jest przypadkowo poznany chłopak. Ale kiedy urodziło się następne dziecko, ludzie nabrali podejrzeń, że ojcem dzieci może być... ojciec dziewczyny.
Jedna ze starszych córek Józefa zawiadomiła w tej sprawie policję. Kiedy funkcjonariusze przyjechali do jego domu, byli zaszokowani, że mężczyzna żyje z córką jak mąż z żoną. Józef Ch. trafił do aresztu.
Wyszedł jednak na wolność, bo śledczy dowiedzieli się, że wszystko działo się za przyzwoleniem dorosłej, 18-letniej dziewczyny.
Dziewczyna nie ma żadnych pretensji do ojca. Wciąż powtarza, że kocha Józefa jak męża. Prokuratura może w tej sprawie oskarżyć ojca i jego córkę o kazirodztwo.

Mdli mnie od tego wszystkiego..

Bóg jest wielki - kocha? Go ma?o to nie kocha? Go wcale.
26-06-2008 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
nieania Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,786
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
Cytat:Pedofile, którzy molestują chłopców nie przejawiają orientacji homoseksualnej nie mniej niż pedofile molestujący dziewczynki, którzy określają się heteroseksualistami. Wielu sprawców molestowania dzieci ma różne preferencje wiekowe swoich ofiar, w ogromnej większości nie są homoseksualistami. To są pedofile.
Podobnie z kobietami, które gwałcą dziewczynki.

Cytat:Nie ma czegoś takiego jak "typowy" gwałt lub " typowa" ofiara gwałtu. Jednakże jest kilka powszechnych punktów, które mogą ochronić oraz pomogą chociaż w lekkim stopniu zrozumieć gwałt. Pomimo, że niektóre formy gwałtu zawierają elementy seksualnego kontaktu, który występuje wtedy kiedy kobieta znajduje się w emocjonalnym terrorze. Gwałt nigdy nie jest formą współżycia.

żródło cytatów
________________________________________________________________________

"Wstyd, wstyd, wstyd
Wypełnia dusze
Staje się częścią ciała
Staje się mną

Wgrał mi się w głowę
Mówi: nie jestem nic warta
Sprawił, że chciałam być martwa
Wrzucił do dołu

Słyszę go ciągle i ciągle
Znowu i znowu
Cieniutki głosik
Który nigdy nie milknie

Jak się wydostać?
Jak go powstrzymać?
Jak go zmienić?
Jak poczuć się czystą?"

[center]Dla Jego bolesnej m?ki, miej mi?osierdzie...
[Obrazek: jezus2.jpg]

http://www.nie-umieraj.blog.pl
[/center]
26-06-2008 18:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rachel Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 6,162
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #14
 
nieania napisał(a):Cytat:
Nie ma czegoś takiego jak "typowy" gwałt lub " typowa" ofiara gwałtu. Jednakże jest kilka powszechnych punktów, które mogą ochronić oraz pomogą chociaż w lekkim stopniu zrozumieć gwałt. Pomimo, że niektóre formy gwałtu zawierają elementy seksualnego kontaktu, który występuje wtedy kiedy kobieta znajduje się w emocjonalnym terrorze. Gwałt nigdy nie jest formą współżycia.


żródło cytatów
Ogólnie ta stronka jest poświęcona głównie tej tematyce. Jest tam też forum, ale nie jest to forum typowo lecznicze, tylko ludzie się tam dzielą, wspierają itd.
Są to głównie osoby, które zostały wykorzystane seksualnie.

Boże , Stwórco rodzaju ludzkiego, który wybrałeś sobie spośród ludzi kapłanów, naczynia Twojego miłosierdzia i pośredników Twojej zbawczej łaski, prosimy Ciebie, dla nich w imię całego Ludu Bożego, o świętość i wytrwałość w powołaniu. Chroń ich przed pokusami wroga dusz, podtrzymuj ich w chwilach przepracowania , walk, pocieszaj w smutkach i krzyżach, nieodłączonych od misji zbawienia dusz.

Przyjmij nasze modlitwy i ofiary za kapłanów i złącz je z Ofiarą Twego Syna, a Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Amen.
26-06-2008 19:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duszyczka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,016
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #15
 
ja bym nazwała to EWOLUCJĄ tak po prostu.

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.Anthony de Mello
http://www.dkms.pl
http://www.krewniacy.pl
29-06-2008 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów