Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Gosia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Gosia
200 postów za mną, więc przyszedł najwyższy czas, aby się przywitać Duży uśmiech

... witam serdecznie! Uśmiech Mam na imię Gosia, rocznik '88 Duży uśmiech
Od października będę studentką II roku Administracji (studia dzienne - spec. Administracja Publiczna) Uśmiech

Jak ktoś chce mnie bliżej poznać - zapraszam do zadawania pytań bądź na kawę, herbatę etc.. Uśmiech

Bóg jest wielki - kocha? Go ma?o to nie kocha? Go wcale.
16-07-2008 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Witaj Gosiu. <><

Akurat w Świdniku byłem kiedyś rowerem. Miasto takie jak każde, ale okolice ciekawe - takie mocno zalesione. I wbrew pozorom Świdnik nie jest taki nudny,to zależy z której strony się spojrzy. Do Lublina zaledwie 8 kilometrów, czyli rowerem można przejechać. Studiujesz zapewne na UMCS-ie, chyba że się mylę. Czy jesteś za lotniskiem w Świdniku, czy raczej przeciw ? Pomysł świetny, ale może gdzieś na obrzeżach miasta tak, żeby ani ludziom ani susłom nie przeszkadzało. I powiedz jeszcze jak z sesją.
16-07-2008 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gosia Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 247
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Polonium napisał(a):Miasto takie jak każde, ale okolice ciekawe - takie mocno zalesione.
> i tu się mylisz - każde jest inne i wyjątkowe. Uśmiech Osobom, szukającym ciszy i relaksu - polecam pobliski las. Spacer lub rowerek jest to coś pięknego Duży uśmiech

Polonium napisał(a):I wbrew pozorom Świdnik nie jest taki nudny,to zależy z której strony się spojrzy.
> Twoim pozorom? Pierwszy raz spotykam się z takim stwierdzeniem.

Polonium napisał(a):Do Lublina zaledwie 8 kilometrów, czyli rowerem można przejechać.
> jest cudne połączenie komunikacyjne. O wiele szybciej dojedziesz ze Świdnika do Lublina niż z jednego końca Lublina na drugi.

Polonium napisał(a):Studiujesz zapewne na UMCS-ie, chyba że się mylę.
> mylisz się. Studiuje na WSEI (Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji) - tu robię licencjat. Magisterkę też mogę, ale wybieram UMCS.

Polonium napisał(a):Czy jesteś za lotniskiem w Świdniku, czy raczej przeciw?
> Hm.. Wiesz.. Ja mieszkam w okolicach przyszłego lotniska, ale na bezpiecznej odległości.. Uśmiech Jego budowa jest to szansa rozwoju nie tylko dla Świdnika ale również i Lublina. I oczywiście ludziom podróżującym tym środkiem transportu przyniesie ważną korzyść - czas zaoszczędzony na czasie dojazdu na lotnisko do Warszawy. Jeśli wszystko będzie zrobione właściwie i 'z głową' to ja jestem za.
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.../333100759 - "Suseł - lotnik promuje Świdnik" Uśmiech

Polonium napisał(a):I powiedz jeszcze jak z sesją.
> I i II semestr I roku udało mi się zdać za pierwszym podejściem Duży uśmiech chociaż muszę przyznać, że niektóre przedmioty były 'ciężkie' - np. K.S.O.P. (Konstytucyjny System Organów Państwowych) etc.. Chwała Panu, że trwają wakacje.. Duży uśmiech ... i od października II rok.

Bóg jest wielki - kocha? Go ma?o to nie kocha? Go wcale.
17-07-2008 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów