Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyborcza, Wprost i inne brukowce
Autor Wiadomość
Jockey Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 80
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #1
RE: Wyborcza, Wprost i inne brukowce
alus napisał(a):"Syf, kiła i malaria"...piękny przykład miłości bliźniego :diabelek:
Duchownym KK, którzy udzielili wywiadu GW tez ksiądz serwuje te "czułe słówka" Duży uśmiech
Świetnie ta księdza opinia wpisuje się do tematu "fanatyzm religijny" =D>
nie przesadzaj
chyba nikt rozsądny nie wierzy w to co wypisuje Michnik& Company
zwłaszcza od czasów wyświetlenia kto pracuje w gazecie (sprawa Maleszki)

mam wrazenie że sprawa p. Tysiąc a sprawa zakopianki to dwie różne sprawy

wracasjąc do ks. oskarzonego przez wojujące feministki to przepiękny art. czyałem w dzisiejszym GN własnie pióra oskarżanego księdza

Któż jak Bóg
20-07-2008 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
I nikt rozsądny z góry nie odrzuca Uśmiech....nie ma ludzi tylko złych lub tylko dobrych.
W tymże samym GN w ramach "śladami św. Pawła", przedstawiony jest Cypr i nauka
Pawła, który głosił, że człowiek nie powinien rozmawiać tylko z diabłem, nie wolno zaś odrzucać żadnego człowieka - czytałeś? Uśmiech
20-07-2008 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jockey Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 80
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
chyba jest zasadnicza różnica pomiędzy wierzeniem w to co wypisuja media z zasady kłamliwe jakim jest GW i Michnik w szczególnosci.
Dokladnie bylo to widać w Komisji Śledczej to sprawy Rywina
a jeszcze wcześniej pokazało się jak to byli agenci graja (Maleszka nadal pracuje w GW a jedynie nie pisze.. pod wlasnym nazwiskiem) pierwsze skrzypce w tych mediach

i moze nie mieszaj św. Pawła do tej polemiki bo apostoł mówi o rozmowie a nie o wierzeniu w to co klamca mówi

Któż jak Bóg
20-07-2008 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
W sytuacji gdy GW i inne media podadza tą sama informację...z samej racji, że zamieściła ją GW uznajesz za kłamliwe? Duży uśmiech
A pierwsze skrzypce we Wprost, pochodzace bezpośrednio z Komitetu Centralnego PZPR, jaki mają wpływ na postrzeganie przez Ciebie tego medium?
20-07-2008 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
alus napisał(a):jaki mają wpływ na postrzeganie przez Ciebie tego medium?
Mizerne...
Bo tylko analfabeci i frustraci czytają to "cuś" :twisted:

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
20-07-2008 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #6
 
alus napisał(a):A pierwsze skrzypce we Wprost, pochodzace bezpośrednio z Komitetu Centralnego PZPR
Pierwszy redaktor naczelny pochodził, ale linia Wprost jest jednak znacznie bardziej zrównoważona niż GW czy "głupszej GW" (czyli Newsweeka).

pozdrawiam
Marek
20-07-2008 23:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Stanowimy zatem naród analfabetów i frustratów Duży uśmiech ...bo GW w ilości sprzedaży (ok. 500tys) zajmuje drugie miejsce w Polsce, po "prawdomównym, merytorycznym, fachowym " Fakcie Duży uśmiech
Linia Wprost jest "zrównowazona koniunkturalnie....zawsze każda kolejna ekipa rządząca znajduje "zrozumienie" i każdy kolejny premier zostaje ogłoszony "człowiekiem roku" Duży uśmiech

PS. nie do końca zrozumiałam które "cuś" ma ksiądz na myśli Uśmiech
21-07-2008 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Bardzo możliwe (przyznam że nie śledzę Wprost na bieżąco).
Natomiast jeśli idzie o GW i Newsweek to jest po prostu jedna wielka manipulacja.
Nie przeczę że ładnie opakowana, fachowo zrobiona - ale to tym gorzej.

Polecam gorąco "Dolinę Nicości" Wildsteina.

pozdrawiam
Marek
21-07-2008 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alus Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,688
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
Nie lubię Widsteina Uśmiech ....choć po zapoznaniu się z jego doświadczeniami z Pyjasem i Maleszką, pojmuję jego zacięcie w sprawie ujawniania agentów SB.
Z prasy nie sięgam nigdy po dwa tytuły: Nie Urbana i FiM.
21-07-2008 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marek MRB Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,498
Dołączył: Aug 2004
Reputacja: 0
Post: #10
 
Dla mnie Widstein jest WIELKI - a jego, jak to ujęłaś "zacięcie" - wzorcowe.

pozdrawiam
Marek
21-07-2008 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jockey Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 80
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #11
 
alus napisał(a):Nie lubię Widsteina Uśmiech ....choć po zapoznaniu się z jego doświadczeniami z Pyjasem i Maleszką, pojmuję jego zacięcie w sprawie ujawniania agentów SB.
Z prasy nie sięgam nigdy po dwa tytuły: Nie Urbana i FiM.
ja do tego dokładam jeszcze GW jako kłamliwe.. zwłaszcza że Maleszka nadal tam pracuje
a Wildstein.. cóż facet zdaje sobie sprawę jak to wszystko wygląda... nie byłoby tych wszystkich afer z agentami w tle gdyby wyczyszczono wszystkich, którzy zajmowali sie agenturą (czytaj lustracja i dekomunizacja) przeciwko której tak ostro występowali redaktorzy GW jak widać po Maleszce wiemy dlaczego... i właśnie taka jest wiarygodność gazety...
a co do Wprost to swojego czasu pisał tam Wildstein, pisał tez Miller, jak widać różnorodność istnieje w tym tygodniku

Któż jak Bóg
21-07-2008 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sauer Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 28
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #12
 
Ks_Marek:
Cytat:Bo tylko analfabeci i frustraci czytają to "cuś"
No ale:
Cytat:Stanowimy zatem naród analfabetów i frustratów ...bo GW w ilości sprzedaży (ok. 500tys) zajmuje drugie miejsce w Polsce, po "prawdomównym, merytorycznym, fachowym " Fakcie
To spytam inaczej: CO zatem Marku polecasz do czytania. Bo mnie niemiłe jest i koniunkturalne wazeliniarskie "Wprost", nijaki "Newsweek" jak i wierny PiSowi red. Ziemkiewicz z (o dziwo!)z "Rzepy". :|
PS. Tabloidy litościwie przemilczę. Język

"Nigdy nie w?tpi ten tylko, kto nic nie wie."
08-08-2008 12:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
Ja czytam Pismo Święte ST i NT, Koran, literaturę teologiczną, publicystyczną. Zatem krótko - to co mnie interesuje, co mi jest przydatne. Reszta raczej mnie nie interesuje. Wiadomości o świecie czerpię z Polskiego Radia PR1, czasem PR 3 oraz z własnych obserwacji, czy też zasięgając informacji na stronach Radia Watykańskiego.
Żeby nie było, żem dziwak i tendencyjny: za pośrednictwem sieci czytam: Trybunę, Gazetę Polską, Der Dziennik, i inne przeglądowe witryny. Ta zaś:psz.pl wg mnie jest chyba najbardziej rzetelna i zbyt szybko i często się nie podnieca...

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
08-08-2008 19:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Cytat:Gazetę Polską, Der Dziennik
Skoro Der Dziennik, to chyba także WP Gazetę Polską... hmm - czy to się godzi... :roll:

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
09-08-2008 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Mordimer_Madder napisał(a):czy to się godzi
A czemu by i nie? Cóż w tym złego? Ty swego czasu też zapewne sięgałeś po nauczanie JPII (dobrowolnie lub na siłę), mimo iż to nie było na bazie i po linii ludowo-socjalistycznego postrzegania świata.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
09-08-2008 15:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów